Josh Homme nakręcił klip QOTSA
Data: 06-02-2005 o godz. 00:10:00
Temat: Info


Josh Homme to utalentowana bestia. Tym razem muzyk postanowił zmierzyć się z X muzą, choć w jej miniaturowej formie. Wokalista Queens Of The Stone Age został współtwórcą najnowszego teledysku swojej kapeli.

Homme stanął za kamerą podczas kręcenia klipu do "Little Sister" - singlowej kompozycji z płyty "Lullabies To Paralyze". Głównym reżyserem filmiku był Nathan Cox. Twórca ma na koncie m.in. wideo do utworów grup Linkin Park, Disturbed i Marilyn Manson ("Personal Jesus").

- To swoisty miszmasz obrazów i pomysłów - tłumaczy Homme. - Teledyski są ciekawe, ponieważ w pewnym sensie są do dupy. Kiedy na przykład jesteś ubrany w kostium kaczki i jeździsz na nartach. I to wszystko musi nabrać sensu, zanim "kawałek" się skończy.

Klip do "Little Sister" został nagrany w miniony weekend w Los Angeles. Jednocześnie powstało wideo do "Someone's In The Wolf" - kolejnej piosenki z nie wydanego jeszcze, czwartego albumu Queens Of The Stone Age. Przypomnijmy, że premierę "Lullabies To Paralyze" zapowiedziano na 21 marca.

(Viva Polska)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=992