Box Ozzy Osbourne’a
Data: 03-02-2005 o godz. 00:20:00
Temat: Info


25 Marca na polski rynek trafi unikalny, czteropłytowy box Ozzy Osbourne’a, podsumowujący solową karierę jednego z najbardziej szalonych rockmanów świata.

Ten były wokalista Black Sabbath rządzi niepodzielnie sceną heavy-metalu już od 30 lat inspirując zespoły od Nirvany po Marilyn Manson, sprzedając miliony płyt i wreszcie - występując na swoim własnym festiwalu Ozzfest w otoczeniu ścisłej czołówki światowego rocka i metalu.

Box „Prince Of Darnkess” składać się będzie w sumie z czterech krążków i 60-stronicowego, pięknie wydanego bookletu. Pierwsze dwie płyty to zbiór wszystkich hitów Ozzy’ego, niektórych w wersjach demo czy koncertowych, a także utwory ze stron B singli i kawałki dotychczas trudno dostępne. Trzeci krążek to duety Ozzy’ego z artystami ze zbliżonych kręgów muzycznych (Motorhead, Type O Negative czy Therapy?) ale i duety bardzo nietypowe: z Wu Tang Clan, grupą Was Not Was, Dwezillem Zappą (cover „Staying Alive” z repertuaru Bee Gees) a nawet znaną z Muppetów Świnką Piggy! Ostatni, czwarty krążek to nagrane specjalnie na tę okazję covery takich przebojów jak „All The Young Dudes” i „Working Class Hero” Beatlesów czy „Sympathy For The Devil” The Rolling Stones.

(Sony BMG Music)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=981