Indios Bravos przed Stingiem
Data: 13-09-2010 o godz. 23:59:37
Temat: na żywo


Drugi support - obok Anny Marii Jopek - podczas otwarcia stadionu i koncertu Stinga to zespół Indios Bravos

Poznaliśmy już pierwszy support Stinga, czyli znakomitą wokalistkę Annę Marię Jopek. Kolejną muzyczną niespodzianką podczas ceremonii Otwarcia Stadionu będzie występ kolejnego polskiego artysty. Zanim na scenie pojawi się Sting, wraz z towarzyszącą mu londyńską Royal Philharmonic Concert Orchestra pod dyrekcją Stevena Mercurio, publiczność usłyszy także jedną z najlepszych formacji koncertowych w Polsce – grupę Indios Bravos!

Indios Bravos to przede wszystkim charakterystyczna muzyka, szczerość, radość wykonania i coś, co nazwać można prawdziwością grania. Muzyka zespołu to wypadkowa reggae, rocka i bluesa. Jego założycielem i liderem jest, znany z zespołu Hey, gitarzysta Piotr Banach, a wokalnie udziela się Piotr "Gutek" Gutkowski. Razem tworzą niezwykle barwny zespół, komponujący piosenki rodem z Jamajki. Od października 2002 roku Indios Bravos to już nie tylko projekt studyjny, ale regularna kapela koncertowa.

Ich występy za każdym razem wywołują falę pozytywnych emocji. W ciągu ostatnich lat zagrali ponad 400 koncertów, zarówno w kraju, jak i za granicą. W jaki sposób zespół Indios Bravos przygotuje publiczność na przyjęcie głównej gwiazdy wieczoru, przekonamy się już 20 września 2010 roku!

(cgm.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8514