MTV: Więcej lokalnych produkcji
Data: 10-09-2010 o godz. 23:48:44
Temat: Info


Młodzieżowy kanał telewizyjny MTV Polska jesienią stawia na lokalne wersje znanych i sprawdzonych formatów, a także na międzynarodowe hity. Dodatkowo koncert "bez prądu" zagra Kult.

Pierwszą z jesiennych lokalnych nowości MTV Polska jest, nadawany od kilku tygodni, program "Szał ciał". W każdym odcinku bierze udział pięć dziewczyn i trzech mężczyzn, ukrytych za weneckim lustrem. Ich zadaniem jest odgadnąć, w jakiej kolejności - od najbardziej do najmniej atrakcyjnej- ustawiliby je uczestnicy.

To jednak nie koniec polskich nowości MTV. Na początku października rusza "MTV Cribs PL na sportowo", czyli kolejna edycja kultowego programu, tym razem poświęcona w całości gwiazdom polskiego sportu. Kamery MTV podpatrują, jak mieszkają siostry Radwańskie, Jakub Przygoński, Paulina Ligocka, Leszek Blanik i inni znani sportowcy.

Z kolei w listopadzie pojawi się polska edycja programu "Moje słodkie urodziny", w którym pokazywane będą niezapomniane imprezy polskich nastolatków. Kamery MTV będą na miejscu, aby zarejestrować najciekawsze momenty najgłośniejszych imprez.

Dla fanów muzyki najciekawszym wydarzeniem jesieni w MTV będzie koncert "MTV Unplugged Kult" (premiera - 30 października), czyli legenda polskiego rocka "bez prądu". Kult to czwarta polska gwiazda, która zarejestruje koncert z kultowej serii "MTV Unplugged". W październiku na antenę powrócą także nowe odcinki programu "MTV Pudelek", czyli porcja plotek ze świata show biznesu powstająca we współpracy z portalem Plotek.pl.

Z zagranicznych premier widzowie MTV będą mogli wybrać m.in. spośród programu "Toksyczny chłopak", dalszych przygód kontrowersyjnych bohaterów reality show "Ekipa z New Jersey 2" i nowego odważnego serialu komediowego "Udręki młodego Bergera

(Źródło: MTV)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8504