Tarja Turunen ponownie w Warszawie!
Data: 04-09-2010 o godz. 00:49:06
Temat: na żywo


Tarja Turunen (ex Nightwish) artystka obdarzona fantastycznym, operowym głosem, wystąpi 1 października w warszawskiej Stodole.

Tarja Turunen (17.08.1977 w Kitee, Finlandia) była wokalistka formacji Nightwish zaprezentuje zupełnie nowy, premierowy materiał pochodzący z nadchodzącego krążka „What Lies Beneath”.

Niesamowity, wręcz ekstatyczny sposób śpiewania sprawia, że jej koncerty to wydarzenia, które trudno zapomnieć.12 maja 2008 roku w trakcie trasy koncertowej „Storm in Europe” wystąpiła w warszawskiej Stodole. Poza jej piosenkami jak „Die Alive”, „Calling Grace” czy „My Little Phoenix”, w repertuarze znalazły się utwory z czasów jej współpracy z zespołem Nightwish: „Passion And The Opera”, „Phantom Of The Opera”, „Nemo” oraz „Wishmaster”. 25 lipca 2009 roku Tarja po raz trzeci i po raz drugi solo odwiedziła Polskę.

Już w październiku będzie można na własnej skórze doświadczyć wspaniałego, wysublimowanego głosu Tarji oraz jej niezwykłej twórczości zarówno z okresu współtworzenia grupy Nightwish jak i solowej kariery. Przekonacie się również jak w wersji koncertowej brzmi zupełnie nowy materiał z nadchodzącej płyty „What Lies Beneath”. Zapraszamy!

Wejście do klubu od godz. 19:00. Ceny biletów: w przedsprzedaży 120 zł, w dniu koncertu 130 zł.

Organizator: Metal Mind Productions.

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8479