Scott Ian (Anthrax) dziennikarzem Mystic Art
Data: 17-09-2004 o godz. 00:15:00
Temat: Info


Dokładnie 20 września pojawi się w sprzedaży nowy numer magazynu Mystic Art Postanowiliśmy uregulować cykl wydawniczy, każde kolejne wydanie trafi do kiosków w odstępie dwumiesięcznym. W stosunku do poprzednich edycji, gruntownie zmieniona została oprawa graficzna.

Jeżeli chodzi o tematykę Mystic Art, profil magazynu zostanie nieco zmieniony, pojawi się więcej wywiadów, materiałów poświęconych różnym odmianom rocka. Mimo tego nie planujemy żadnej rewolucji i nadal będziemy pisać o wszystkim co najlepsze w muzyce rockowej i metalowej. Jednym z dziennikarzy, który będzie publikował swoje felietony w Mystic Art jest Scott Ian (gitarzysta Anthrax)!

Oprócz tego pojawią się nowe działy tematyczne, także te pośrednio związane z muzyką (np. kolumna, gdzie znani muzycy opowiadają z pasją o swoich samochodach) nie zabraknie wywiadów, recenzji, relacji z koncertów, raportów specjalnych i całego mnóstwa innych atrakcji. Wszystko opatrzone całą masą wyjątkowych zdjęć. Postanowiliśmy zrezygnować z dołączania płyty CD, ale Mystic Art będzie dostępny w każdym kiosku, Empiku, sklepie muzycznym w szokująco niskiej cenie. 84-stronicowy magazyn można będzie nabyć za jedyne 4,99zł !!!

(MYstic Production)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=500