Polsat zaprosił Lisa Stansfield
Data: 07-03-2006 o godz. 00:05:00
Temat: na żywo


Lisa Stansfield przyjeżdża do Polski po raz pierwszy na specjalne zaproszenie Telewizji Polsat. Artystka wystąpi 7 marca o godzinie 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie. Będzie to jej pierwszy występ w Polsce

Na koncert obowiązują ekskluzywne zaproszenia, które można wygrać codziennie w telewizji Polsat, Radiu Zet oraz na stronach Wirtualnej Polski. Gościem specjalnym koncertu będzie Kayah, a całość poprowadzi Maciej Dowbor.

Lisa Stansfield swą karierę rozpoczęła w połowie lat 80. w chórku zespołu Blue Zone. Sławę i popularność przyniosło jej nagranie "All Around The World" w 1989 roku. Debiutancki album "Affection" sprzedał się na całym świecie w nakładzie sięgającym pięć milionów egzemplarzy. W Wielkiej Brytanii uznano ją za największe odkrycie 1989 roku. Kolejne płyty studyjne -"Real Love", "So Natural", "Lisa Stansfield", "Swing", "Face Up" dostarczyły szczerych piosenek, wyśpiewanych specyficznym, naturalnie mocnym głosem. Po sukcesie kolekcji przebojów "Biography" w 2004 roku powróciła z albumem "The Moment" z nowym producentem (Trevor Horn) i nowym, ekscytującym brzmieniem.

(Wirtualne Media)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2299