Harry Styles. Nieoficjalna biografia
Data: 20-10-2017 o godz. 23:19:40
Temat: Książki


Od programu X-Factor przez zespół One Direction po niesamowity solowy debiut - HARRY STYLES to niekwestionowana ikona muzyki i popkultury naszych czasów. Ta najnowsza, wyjątkowa biografia uchyla rąbka tajemnicy o dzieciństwie i życiu słynnego Hazzy, odkrywa jego zamiłowanie do muzyki i ujawnia kulisy kipiącego akcją filmu Dunkierka, w której gra rolę uroczego żołnierza!To idealny przewodnik dla wszystkich fanów, którzy chcą się dowiedzieć, jak ze zwykłego ucznia narodziła się supergwiazda!


W książce znajdziesz wszystko, co chcesz wiedzieć o swoim idolu:

Najciekawsze cytaty, niesamowite historie, fakty i ciekawostki z życia
Harry’ego!

Ekscytujące quizy, dzięki którym sprawdzisz swoją wiedzę o artyście!

Podręczny notes, w którym uwiecznisz ulubione informacje o Harrym!

Jego zdjęcia, sekrety, a nawet listę znajomych z Twittera i Instagrama, których
możesz obserwować!

Tytuł: Harry Styles. Nieoficjalna biografia (Harry Styles. Unofficial Biography)
Autor: Ali Cronin
Tłumaczenie: Tomasz Klonowski
ISBN: 978-83-64853-22-7
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania: październik 2017 (Polska)
Format: 148x210mm
Oprawa: półtwarda
Stron: 186 + 16 stron ze zdjęciami
Waga: około 375 g
Cena: + - 34 zł

(Serdecznie Dziękuję Pani Annie Gładkowskiej)

Harry Styles to 1/5 globalnej sensacji boysbandowej, której na imię ONE DIRECTION . Zespół, którego członkami są Niall Horan, Zayn Malik, Louis Tomlinson, Liam Payne oraz sam Harry, rozbłysł na firmamencie muzycznym po finałach brytyjskiej edycji X Factora w 2010 roku.

Od tej pory chłopcy śpiewali w gigantycznych halach koncertowych na całym świecie, w których bilety były wysprzedane do ostatniego miejsca. Ich piosenki znajdują się na szczytach list przebojów, a w 2013 roku zespół wydaje już trzecią samodzielną płytę.

Urodzony 1 lutego 1994 roku Harry jest często uważany za największego ulubieńca fanów 1D. Jego słodki chłopięcy wygląd i burza zmierzwionych włosów przyprawiają o zawrót głowy dziewczyny na całym świecie. Autorka książki uchyla rąbka sensacyjnej i inspirującej historii tego, jak zwykły nastolatek z angielskiego Cheshire podążał za swymi marzeniami aż na szczyt międzynarodowej sławy, otwierając sobie przy okazji drogę do serc milionów fanek.

Prolog

Gdy świata przygasły, hałas stał się ogłuszający. Wrzaski, rozrywające bębenki w uszach, rozlegały się w rozedrganym wieczornym powietrzu i było je słychać na wiele kilometrów wokoło. Zdumiewająco wielu bo aż dwadzieścia tysięcy fanów pojawiło się, by ujrzeć na własne oczy Harry´ego Stylesa i resztę zespołu One Direction w słynnej Madison Square Garden, legendarnej nowojorskiej hali koncertowej. Bilet na wstęp był najpilniej poszukiwanym towarem w mieście, a nastoletni fani dosłownie mdleli w nieopanowanej histerii. gdy udało im się dostać go w swoje ręce.(...)

Harry i jego koledzy sprawili, że wszystkie miejsca areny, trzeciej co do wielkości hali koncertowej świata, wyprzedano w rekordowym czasie poniżej jednej minuty. Presja była więc ogromna. Za kulisami trema dawał o sobie znać. Harry wyznał na Twitterze dziewięciu milionom swoich fanów, że jest "zdenerwowany". Żaden z członków zespołu nie mógł zasnąć poprzedniej nocy, tak wysoki był poziom adrenaliny. Wcześniej tego samego dnia Harry zamieścił następując wpis: "Pomyśleć, co robiliśmy ledwie trzy lata temu... a dzisiaj gramy w Madison Square Garden. Nigdy dość podziękowań dla was. Kochamy was. Buziaki"(...)

Tytuł: Harry Styles. Każda cząstka mnie. (Harry Styles. Every Piece of Me)
Autor: Louisa Jepson
Tłumaczenie: Maciej Miłkowski
ISBN: 978-83-7229-341-1
Wydawnictwo: Feeria
Rok wydania: lipiec 2013 (Polska)
Format: 165x235 mm
Oprawa: miękka
Stron: 296 + 8 stron ze zdjęciami
Waga: około 400 g
Cena: + - 37 zł

Serdecznie Dziękuję Pani Monice Frąszczek
Co się dzieje, kiedy zwykły chłopak z przedmieścia staje się najseksowniejszym członkiem najgorętszego boysbandu na świecie? Kiedy Harry Styles zgłosił się do programu "X Factor", nie miał pojęcia, że niedługo opuści szkołę, rzuci weekendową pracę w cukierni i stanie się osobą publiczną. One Direction dostało się do finału i zdobyło kontrakt płytowy. Nie minęło dużo czasu, kiedy zdjęcie Harry’ego zawisło w sypialni niemal każdej nastolatki w kraju.

Po sukcesie na ojczystym rynku Harry i jego koledzy z zespołu – Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne i Louis Tomlinson – rozpoczęli „brytyjską inwazję” na Stany Zjednoczone. A jednak mimo międzynarodowej sławy, piętnastu milionów płyt sprzedanych na całym świecie oraz najbardziej prestiżowych nagród na koncie Harry pozostał zwyczajnym, wesołym chłopakiem, którym zawsze był. Wciąż uwielbia najprostsze przyjemności: gotowanie i spotkania z przyjaciółmi.

Dzięki uroczym zielonym oczom, zawadiackiemu uśmiechowi i burzy włosów Harry cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet. Poznajcie prawdę na temat jego głośnych związków z Caroline Flack, Emily Atack, Taylor Swift oraz zamężną gwiazdą radiową Lucy Horobin. Dzięki szczegółowej biografii autorstwa Alice Montgomery odkryjecie też, jak Harry Styles z resztą zespołu wyrusza na podbój świata.

Alice Montgomery pracuje w Londynie jako niezależna pisarka. Na swoim koncie ma już kilka bestsellerowych biografii w tym Susan Boyle oraz Katy Perry

Tytuł: Harry Styles. Narodziny gwiazdy. Od marzeń do One Direction. (Harry Styles. The unauthorized biography)
Autor: Alice Montgomery
Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
ISBN: 978-83-7924-004-3
Wydawnictwo: IUVI
Rok wydania: czerwiec 2013 (Polska)
Format: 150x210 mm
Oprawa: twarda
Stron: 288 + 16 stron ze zdjęciami + plakat
Waga: około 500 g
Cena: + - 39 zł
Książka dostępna także jako e-book

Serdecznie Dziękuję Panu Pawłowi Szczepanikowi


Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16586