Nowy klip Haliny Mlynkovej
Data: 03-10-2014 o godz. 18:41:29
Temat: Info


Halina Mlynkova (22.06.1977 Nawsie, Zaolzie, Czechosłowacja) - stając się twarzą projektu "Chroń dziecięce uśmiechy", zainspirowała się całym przedsięwzięciem do tego stopnia, że postanowiła włączyć do swojego repertuaru piosenkę o dziecięcym uśmiechu

O tym, co tak naprawdę w życiu się liczy. Co powinno być najważniejsze dla każdego człowieka i nie tylko rodzica opowiada "Uśmiech malucha".

Dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie. Jest synonimem radości i szczęścia. Aby był także symbolem zdrowia, od najmłodszych lat warto dbać o budowanie odpowiednich nawyków. Łączymy doświadczenie PCK w docieraniu do szkół z energią bezcukrowych gum do żucia OrbitŸ oraz wsparciem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, aby pomóc skutecznie zadbać o uśmiechy kolejnego pokolenia.

80% dzieci ze szkół podstawowych ma próchnicę, a 18% w ogóle nie odwiedza lekarza dentysty – to wyniki raportu Ipsos z badania przesiewowego przeprowadzonego w pierwszym roku w ramach programu „Chroń Dziecięce Uśmiechy”. Wyniki te są zbliżone do badań Ministerstwa Zdrowia, z których wynika, że próchnicę ma 40% dzieci w wieku do 6 lat i aż 80% dzieci w wieku do 12 lat.


(Ewa Urbańska-Witak-Universal Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12090