Zdjęcia z teledysku ''Queenie Eye'' Paula McCartneya
Data: 27-10-2013 o godz. 18:52:04
Temat: Info


Kilka dni temu na kanale VEVO został udostępniony najnowszy teledysk Paula McCartney´a do utworu „Queenie Eye” z plyty NEW.
Oto zdjęcia z sesji do teledysku Queenie Eye z udziałem Paula McCartneya, Kate Moss, Meryl Streep, Johnny Deppa, Tom Forda i Lily Cole

„Queenie Eye”
wyprodukował Paul Epworth, to jeden z kluczowych utworów na płycie. To właśnie ten utwór został wykonany przez Paula na żywo w Covent Garden podczas spontanicznego show, którego świadkami była ogromna widownia.

Piosenka odnosi się do melodii, którą Paul zapamiętał z dzieciństwa, które spędził w Liverpoolu: „Queenie eye, queenie eye, who's got the ball? It isn't in my pocket. O-U-T spells OUT!” Paul w następujący sposób odnosi się do tego tematu: Melodia pochodzi z gry ulicznej, w którą miałem zwyczaj się bawić gdy byłem dzieckiem. Tego typu rzeczy zawsze się do Ciebie przykleją. Zawsze lubiłem rytm tej piosenki.

Video do singla „Queenie Eye” zostało nakręcone na początku października w Abbey Road.
Reżyserem materiału jest Simon Aboud.

W teledysku udział wzięli: Paul McCartney, Giles Martin, Jack Savoretti, Johnny Depp, Alice Eve, Tracey Ullman, Daphne Selfe, James Corden, Jeremy Irons, Tamara Rojo, Jude Law, Sean Penn, Ariana Di Lorenzo, Chris Pine, Laura Bailey, Tom Ford, Gary Barlow, Kate Moss, Peter Blake, Meryl Streep, Lily Cole.

(Patrycja Kowalska - Universal Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=10930