Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
Kasy fiskalne on-line, drukarki fiskalne

CLANN otworzył kolejne filmowe wrota do baśniowego świata KIN FABLES
Wysłano dnia 13-02-2018 o godz. 21:06:30
Temat: Info
Info Wstrzymująca na 10 minut oddech nowa produkcja reżysera i kompozytora Sebastiana McKinnona, aka CLANN, porywa widzów do kolejnych zakamarków baśniowej krainy Faerie, po brzegi wypełnionej magicznym pyłem.

“The Stolen Child” to pierwsza część kolejnej krótkometrażowej trylogii, dopełniającej wizualnie powstały wcześniej materiał muzyczny zawarty w opublikowanym niedawno albumie “Seelie”.

Nowy klip to kontynuacja trwającego już 5 lat projektu muzyczno-filmowego “KIN Fables”, co cieszy, biorąc pod uwagę, jak bardzo świat McKinnona uzależnia - postawiwszy raz stopę (tudzież oczy) na tajemniczej zielonej murawie szkockich lasów i polan, nie chcemy już z niej schodzić. Warto zapoznać się z poprzednimi trzema filmami CLANNu, niekoniecznie chronologicznie - każdy z nich wnosi do świata “KIN Fables” inny ważny element, każdy jest ucztą dla zmysłów i wyobraźni. Każdy przywołuje unikalne emocje i wspomnienia, które wiążemy z dzieciństwem, niewinnością, światłem - czymś zgoła nienamacalnym. To dzięki takim wizualizacjom możemy zatrzymać się chociaż na chwilę w tym, co w dzisiejszym świecie zdaje się coraz rzadsze i coraz bardziej ulotne: w cudzie istnienia, w dobroczynnej energii długowiecznej natury, w magii eteryczności, którą kierują się nasze wrażliwe serca.

(Sebastian McKinnon)

Piękno filmu zawdzięczamy nie tylko leśnej scenografii “nie z tej epoki”, ale przede wszystkim wspaniałym aktorkom, odgrywającym dwie główne role: Oriana Leman (The Faerie Queen) i Alisa Sabirova (The Faerie Child), których urok i aura natychmiast hipnotyzują, skupiając na sobie całą uwagę.


Rycerze, wróżki i duchy to jedynie przedsmak tego, co czeka nas w sennym świecie fantastycznym, budowanym misternie przez CLANN. “The Stolen Child” zapowiada długometrażowy projekt, nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu.


Poprzednia seria "KIN FABLES" zdobyła liczne światowe nagrody i wyróżnienia, wśród których znalazły się m.in. Vimeo Staff Pick i Best Cinematography Award na 2013 Fantasia International Film Festival.

(Weronika Oszkiewicz- Loco Motion Agency) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.00
Głosów: 407


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*