Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
serwisy strony www - serwisy dedykowane aplikacje pod zamówieni a, systemy fiskalne

Miley Cyrus - Dobra / Zła
Wysłano dnia 20-10-2014 o godz. 19:11:53
Temat: Książki
Książki Zaczynała jako niewinna Hannah Montana, wzorzec do naśladowania dla dorastających dziewcząt. Dziś jest najbardziej kontrowersyjną gwiazdą świata. Miliony fanów i hejterów nieustannie zastanawiają się, co jeszcze wymyśli Miley Cyrus (23.11.1992 Nashville, Tennessee), a pomysłów naprawdę jej nie brakuje.

Pierwsza biografia Miley Cyrus wydana po polsku ujawnia, co stoi za jej początkowo idealną karierą i nagłą przemianą w ulubienicę tabloidów. Zawiera informacje o rodzinie gwiazdy, dzieciństwie na południu USA, problemach szkolnych, chorobie serca i o wielu innych aspektach z jej życia. Pisząc tę książkę, autorka nie opierała się na plotkach, ale rozmawiała z ludźmi, którzy zetknęli się z Miley osobiście. Dzięki temu poznasz prawdziwą Miley Cyrus, odartą z coraz to nowych wizerunków, masek i skandali.

Fragment:

Tymczasem Miley musiała wspierać kampanię "Uwolnić Sutki" i przy okazji promocji swojego najnowszego singla, pojawiła się z plastikową piersią na oku, chcąc w ten sposób zaprotestować przeciwko cenzurze. Podarowała też swoim fanom kartki świąteczne ze zdjęciem nagich piersi, na których życzenia napisano w ten sposób, by zakrywały tak zwane obszary "obciążające".
Misja Miley ma pełne poparcie Madonny, zwolenniczki ruchu wyzwolenia kobiet i zainteresowanej polityką samozwańczej feministki, dlatego w styczniu artystki wystąpiły w duecie podczas koncertu Miley w programie MTV Unplugged. Śpiewając mix We Can´t Stio i przeboju Madonny z 2000 roku Don´ Tell Me, obie założyły ogromne kapelusze w stylu country, ozdobione strasem, które komponowały się z motywem przewodnim programu. Miley miała na sobie inspirowaną Dolly Parton dżinsową bluzkę, która dzięki rozdarciom nabrała punkowego charakteru charakteru. Ocena Miley? "Zaje-kurwa-biście". Wystąpiłam w duecie z Madonną w zarąbistych kowbojskich butach, więc chyba nie mam na co narzekać"
Madonna od dawna słynęła ze scenicznych ekscesów z młodszymi koleżankami z branży - prawdopodobnie najgłośniejszym z nich były pocałunki z Britney Spears i Christiną Aguilerą na gali VMA dziesięć lat wcześniej. Wydawało się jednak, że nadaje dokładnie na tych samych falach co Miley; nawet wystawiała język tak jak ona. Gest ten stał się znakiem rozpoznawczym Miley i niektórzy żartowali, że w całej kampanii nie chodziło o to, żeby uwolnić sutki, ale o to, żeby uwolnić język.(...) (str. 348)

Tytuł: Miley Cyrus. Dobra / Zła (Miley Cyrus. Good Girl/Bad Girl)
Autor Chloé Govan
Tłumaczenie: Anna Dobrzańska
ISBN: 978-83-7229-423-4
Wydawnictwo: Feeria Young
Rok wydania: październik 2014 (Polska)
Format: 142 x 203 mm
Oprawa: miękka
Stron: 352 + 16 stron ze zdjęciami
Waga: około 500 g
Cena: + - 34 zł

(Serdecznie Dziękuję Pani Monice Frąszczek)


 
Pokrewne linki
· Więcej o Książki
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Książki:
Kronika Muzyki Popularnej XX wieku


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.02
Głosów: 2090


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*